Loading...

Agenda

24-02-2020

Jazzclub Prins Claus Conservatorium Groningen
Freddy Bryant

26-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Fresku

Peter en Leni Steendam
Sarah McQuaid




27-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Yori

De Lawei Drachten
Nits

De Molenberg Delfzijl
Jim van der Zee

Lola Groningen
Powder for the Pigeons + Soul Theft

De Winsinghhof Roden
Joris Linssen & Caramba

Simplon Groningen
Farbenfroh + Renske de Boer

Yori

28-02-2020

Neushoorn Leeuwarden
Electric Hollers

Lola Groningen
Anger Machine + Mudhead + Black Rabbit e.a.

Spot / De Oosterpoort Groningen
Nits

Peter & Leni Steendam
Tom Mank & Sera Smolen

Vera Groningen
Amsterdam Klezmer Band

Spot / De Oosterpoort Groningen
Dotan

Electric Hollers

29-02-2020

Vrijdag Groningen
Kris Vesseur CD Presentatie

Fletcher Hotel Paterswolde
Laura Fygi

De Amer amen
Ron Snippe & Jungle of Roots

Simplon Groningen
Kitchenette + Real Derek

Neushoorn Leeuwarden
New Cool Collective

Diverse Locaties Groningen
Blues Tour Groningen

De Koornbeus Franeker
Fernando Lameirinhas

De Tamboer Hoogeveen
Jim van der Zee

De Klinker Winschoten
Rob de Nijs

Neushoorn Leeuwarden
Maan

Spot / De Oosterpoort Groningen
Hadewych Minis & Matangi Quartet

Vera Groningen
Ffooss

Kris Vesseur

01-03-2020

Het Rode Hert Roderwolde
Senna Black

Vera Groningen
Jeffrey Lewis & The Voltage + Nelle Needs a Holiday

De Tamboer Hoogeveen
Vreemde Kostgangers

Het Kasteel Coevorden
Thijs van Leer & Menno Gootjes

De Amer Amen
King of the World

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Last Internationale

De Winsinghhof Roden
Marlene Bakker

02-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Billy Hart

03-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Ruben Annink

Spot / De Oosterpoort Groningen
Remy van Kesteren + Lian Ray

04-03-2020

Vera Groningen
Stonefield

05-03-2020

De Lawei Drachten
De Kast

Simplon Groningen
Evil Invaders + Angelus Apatrida

Vera Groningen
Canshaker Pi

Atlas Theater Meppel
Valentina Toht

Spot / De Oosterpoort Groningen
Spinvis

Spinvis

06-03-2020

De Amer Amen
Daisy Chapman

Peter & Leni Steendam
Grace Pettis

Atlas Theater Emmen
Tim Knol

Spot / De Oosterpoort Groningen
Dub FX

Vera Groningen
(Sandy) Alex G

De Winsinghhof Roden
Rapalje

De Lawei Drachten
OG3NE

Muziekpodium Bakkeveen
Peter Mulvey

Daisy Chapman

07-03-2020

De Molenberg Delfzijl
Marlene Bakker

Van Berensteijn Veendam
Jan-Henk de Groot

Het Bolwerk Sneek
Lordi

Spot / De Oosterpoort Groningen
Edwin Evers Band

Geert Teis Stadskanaal
Ruth Jacott




08-03-2020

ORKZ Groningen
The Restarts + Fleas and Lice

Spot / De Oosterpoort Groningen
Seafret

De Amer Amen
The Juke Joints

09-03-2020

Peter & Leni Steendam
Lynne Hanson

Lynne Hanson

11-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Agnes Obel

12-03-2020

Simplon Groningen
Mevrouw Tamara + Douwe Doorduin

Vera Groningen
Stake

13-03-2020

Peter en Leni Steendam
Tamara Nile

Spot / De Oosterpoort Groningen
Maan

Atlas Theater Emmen
Ruth Jacott

Lola Groningen
Captain Piff and the First Mates + Newland

Simplon Groningen
Engel

14-03-2020

Baron Theater Opende
Marlene Bakker

Vera Groningen
The Black wizzards

No Man's Land Emmen
Basson Laubscher

De Amer Amen
Montis, Goudsmit & Directie

Spot / De Oosterpoort Groningen
Blof

Nijend24 Anderen
Nina June

Marlene Bakker

15-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Young Gun Silver Fox

De Amer Amen
Mercy John

La Porte Meppel
JJ Sharp & The Salty Dogs

Spot / De Oosterpoort Groningen
Blof

Young Gun Silver Fox

16-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Sisters of Mercy

18-03-2020

Vera Groningen
Marike Jager




19-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Michelle Davids & The Gospel Session

De Lawei Drachten
Stef Bos

Theater Sneek
The Bluebirds

Vera Groningen
Broken Brass

De Winsinghhof Roden
The Amazing Stroopwafels

20-03-2020

De Harmonie Leeuwarden
Celine Cairo

Geert Teis Theater Stadskanaal
Rapalje

Simplon Groningen
The Overslept

Spot / De Oosterpoort Groningen
Ilse de Lange

Peter en Leni Steendam
Mambo Jambo

Van Beresteijn Veendam
Handsome Poets

Lola Groningen
The Big Swamp

Muziek Organisatie Noord Groningen
WeZler + Kaizer Crow

21-03-2020

't Schienvat Erica
Ralph de Jong

De Amer Amen
Pieternel

Hofpoort Coevorden
Scrum

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Bluebirds




22-04-2020

Peter en Leni Steendam
The Quiggs

De Amer Amen
Dynamite Bluesband

23-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Oleta Adams

24-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Salvador Sobral

Spot / De Oosterpoort Groningen
Jim White Trio

25-03-2020

Vera Groningen
Joe Gideon with Jim Sclavunos & Gris-De-Lin

26-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Miss Montreal

Vera Groningen
The Kik

De Koornbeurs Franeker
V.O.F. De kunst

27-03-2020

Simplon Groningen
Darlyn

Geert Teis Stadskanaal
Van Dik Hout

De Klinker Winschoten
3J's

Vera Groningen
Hans Dulfer

Darlyn

28-03-2020

Roodehaan Westeremden
Colline Hill

Spot / Der AA Theater Groningen
Jesse Malin + Kris Gruen

De Amer Amen
Dede Priest & Johnny Clark Outlaws

MartiniPlaza Groningen
OG3NE

De Klinker Winschoten
Bluesfestival

Vera Groningen
Slow Crush + Cult Dreams

29-03-2020

Podium Gorter Balk
Kieran Goss & Annie Kinsella

LaPorte Meppel
Johnny Laporte

Spot / De Oosterpoort Groningen
Maarten Heymans

De Amer Amen
Jim White

Kieran Goss

30-03-2020

Vera Groningen
Dool

01-04-2020

Geert Teis Winschoten
Marlene Bakker

Vera Groningen
00I00




02-04-2020

De Korenbeurs Franeker
Van Dik Hout

Spot / De Oosterpoort Groningen
DeWolff

Posthuis Theater Heerenveen
Danny Vera

Spot / De Oosterpoort Groningen
Suzan & Freek

DeWolff

03-04-2020

Peter en Leni Steendam
Thea Hopkins

De Tamboer Hoogeveen
Albert Hammond

De Winsinghhof Roden
Leonie Meijers




04-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Chef's Special

De Amer Amen
Freddy & Francine

Spot / De Oosterpoort Groningen
Van Dik Hout

Spot / De Oosterpoort Groningen
Gallowstreet

05-04-2020

Het Kasteel Coevorden
Dilana + Jeff Zwart

DNK assen
Dana Winner

Spot / De Oosterpoort Groningen
Chef's Special

De Amer Amen
Barrelhouse

06-04-2020

Peter en Leni Steendam
Eugene Ruffolo

Vera Groningen
Benjamin Herman's Bughouse

08-04-2020

Vera Groningen
Bob Wayne

09-04-2020

De Winsinghhof Roden
De Meisjes met de Wijsjes

Vera Groningen
Lewsburg + Vox von Braun

De Meenthe Steenwijk
Alex Roeka

DNK Assen
The Bluebirds

De Lawei Drachten
Dana Winner

De Molenberg Delfzijl
Daniël Lohues

10-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Tabitha

Peter en Leni Steendam
Alex Akela en Birgit Wijdemans

Vera Groningen
Kakkmaddafakka + Egge

11-04-2020

De Amer Amen
Erin Costello

De Tamboer hoogeveen
Singer Songwriter Festival

Ogterop Meppel
Hadewych Minnis

Posthuis Theater Heerenveen
The Bluebirds

Roodehaan Westeremden
Dan Tuffy

Spot / De Oosterpoort Groningen
Kraantje Pappie

Theater Sneek
Rowwen Hèze

12-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
10CC

La Porte Meppel
Hop on the Buzz

Spot / De Stadsschouwburg Groningen
Jett Rebel

Vera Groningen
Supersuckers

14-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Birds of Chicago

Spot / De Nieuwe Kerk Groningen
Luka Bloom

Birds of Chicago

16-04-2020

Vera Groningen
Roosbeef

Spot / De oosterpoort Groningen
Eefje de Visser




17-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Clannad

De Tamboer Hoogeveen
Jeancu Macrooy

van Beresteijn Veendam
The Bluebirds

Neushoorn Leeuwarden
Joe Buck

De Koornbeurs Franeker
3j's

Koepeltheater Leeuwarden
Branco

Peter en Leni Steendam
Sousa, Agee & Merah

De Winsinghhof Roden
Robert Jan Stips

18-04-2020

Lola Groningen
Mark Foggo + Knight Susan

Posthuis Theater Heerenveen
Rapalje

De Lawei Drachten
Hadewych Minnis

De Tamboer Hoogeveen
The Bluebirds

Spot / De Oosterpoort Groningen
Joe Buck

't Schienvat Erica
Marlene Bakker

DNK Assen
Scrum

Spot / De Oosterpoort Groningen
Branco

19-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Venice

Vera Groningen
King Kahn & The Shrines

20-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Don Braden

22-04-2020

Geert Teis Stadskanaal
Dana Winner

23-04-2020

De Tamboer Hoogeveen
Daniel Lohues

Vera Groningen
De Kift




24-04-2020

Simplon Groningen
De Kraaien

Peter en Leni Steendam
Tim Grimm

De Tamboer Hoogeveen
Daniel Lohues

Ogterop Meppel
stephanie Struijk

Spot / De Oosterpoort Groningen
Jeancu Macrooy

DNK Assen
Marlene Bakker

Jeangu Macrooy

25-04-2020

Theater Sneek
Spinvis

Van Beresteijn Veendam
Awkward I

Spot / De Oosterpoort Groningen
Della Mea

DNK Assen
Ruth Jacott

Spot / De Oosterpoort Groningen
Clouseau

Neushoorn Leeuwarden
Helheim Festival

Café Scooter'S Leeuwarden
Rson

Vera Groningen
Good Morning

Awkward I

26-04-2020

La Porte Meppel
Blues Avenue




27-04-2020

Lola Groningen
Eamon McGrath

28-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Handsome Family

30-04-2020

Atlas Theater Emmen
De Vreemde Kostgangers

Vera Groningen
Los Bulldozer

01-05-2020

Neushoorn Leeuwarden
Broken Brass

Scooter's Leeuwarden
Shovelin Stone

Peter en Leni Steendam
Lachlan Bryan & The Wildes

Lola Groningen
Speedozer + Cellophane suckers

02-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Rhythm & Blues Night met Cedric Burnside + Ana Popovic + Laurence Jones e.a.

Neushoorn Leeuwarden
Mothers Finest

Simplon Groningen
Rob Dekay

DNK Assen
Mart Hillen

Neushoorn Leeuwarden
Fleddy Melculy

03-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Thundersticks

04-05-2020

Vera Groningen
Protomartyr

05-05-2020

Stadspark Groningen
Bevrijdingsfestival

06-05-2020

Peter en Leni Steendam
Eugene Ruffolo

07-05-2020

Spot / Der Aa Theater Groningen
Jerry Leger & The Situation

Vera Groningen
Korto

08-05-2020

Peter en Leni Steendam
David Phillips

Vera Groningen
Temple Fang + Sacri Monti

09-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Gretchen Peters

Neushoorn Leeuwarden
Nits

Spot / De Oosterpoort Groningen
Frank Boeijen

Roodehaan Westeremden
Polly & Bruce

10-05-2020

De Amer Amen
Ralph de Jong

Ralph de Jong

11-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Mark Gross

13-05-2020

Vera Groningen
Will and the People

Spot / De Oosterpoort Groningen
Stacey Kent

14-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Amadou & Mariam and the Blind Boys of Alabama

15-05-2020

Peter en Leni Steendam
Wildwood Jack

Lola Groningen
Lucifer Star Machine + The Peterlees

Spot / De Oosterpoort Groningen
Haevn

Vera Groningen
Frankie and the Witch Fingers

17-05-2020

Vera Groningen
Anna Burch

19-05-2020

Spot / Lutherse Kerk Groningen
Jack Poels

20-05-2020

Vera Groningen
The Trees & The Wild

21-05-2020

Vera Groningen
Feng Suave

22-05-2020

Neushoorn Leeuwarden
Eva van Manen

Peter & Leni Steendam
Katell Chevalier

Eva van Manen

24-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Paul Weller

Podium Pingjum
The Lasses

27-05-2020

Vera Groningen
Yob

28-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Frazey Ford

Frazey Ford

29-05-2020

Vera Groningen
Tops

Peter en Leni Steendam
Marci Geller

Spot / Der AA Theater Groningen
David Ramirez

30-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Rob de Nijs

Het Bolwerk Sneek
Voltage

Spot / Stadsschouwburg Groningen
Novastar

La Porte Meppel
Lapa Loca