Loading...

Agenda

24-01-2020

De Meenthe Steenwijk
Ralph de Jong

Kanselarij Leeuwarden
Asteriks: Purple Pilgrims + Ohslo

Spot / De Oosterpoort Groningen
Floor Jansen

De Amer Amen
Leoni Jansen & Erik Rutjes

Ogterop Meppel
Tim Knol

Vera Groningen
Meindert Talma

Scooters Leeuwarden
Reverend Red

Neushoorn Leeuwarden
Ferocious Dog

Lola Groningen
The Freelancers

Ralph de Jong

25-01-2020

De Amer Amen
Bent van Looy

No Man's Land Emmen
We Ghosts

Vera Groningen
Mind Fuji

New Orleans Jazz Cafe Groningen
Vrij Drinken




26-01-2020

Rieshoek Noordlaren
Isa Zwart

De Lawei Drachten
Slagerij van Kampen

Buckshot Groningen
We Ghosts

Isa Zwart

28-01-2019

Geert Teis Stadskanaal
JB Meijers

29-01-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Helen Sung

Vera Groningen
Common Holly

30-01-2020

Vera Groningen
The Spyrals

De Winsinghhof Roden
Vera Mann

31-01-2020

VanSlag Borger
Ghalia

Peter en Leni Steendam
Guy Verlinde

Vera Groningen
Twen

Simplon Groningen
Yung Internet

Het Wapen van Drenthe Roden
The Wangston Brothers

Twen

01-02-2020

De Amer Amen
Jan Terlouw jr & The Nightclub

02-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Daniel Norgren

De Amer Amen
Lefthand Freddy

Vera Groningen
Wolves in the Throne Room

Daniel Norgren

05-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Iris Hund

Vera Groningen
Blurt

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Teskey Brothers

06-02-2020

Vera Groningen
The Murder Capital + Junior Brother

De Winsinghhof Roden
Ernest Beuving e.a.

07-02-2020

Simplon Groningen
Rilan & the Bombadiers

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Toydolls

08-02-2020

De Wissinghhof Roden
Broeder Dielemans

VanSlag Borger
Barrelhouse

Muziekpodium Bakkeveen
David Luning & Ben Dubin

Vera Groningen
The Ghost Wolves + Deutsche Ashram

Broeder Dielemans

09-02-2020

De Amer Amen
Stephanie Struijk

De Witte Bal Assen
Lucas Laufen

Poortshoes Groningen
Swinder

Stephanie Struijk

11-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Black Pumas

12-02-2020

De Tamboer Hoogeveen
Stef Bos

De Klinker Winschoten
OG3NE

13-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Ellen ten Damme

Vera Groningen
Otoboke Beaver + Drinking Boys and Girls Choir

Spot / De Oosterpoort Groningen
Sara Correia

14-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Violetta Zironi

Vera Groningen
Twin Peaks + Deeper

VanSlag Borger
JW Roy

Violetta Zironi

15-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Kacy & Clayton

Nijend24 Anderen
The Yearlings

Simplon Groningen
Het Gezelschap

De Winsinghhof Roden
Ocobar

16-02-2020

De Amer Amen
Kai Strauss




19-02-2020

Spot / De oosterpoort Groningen
Asgeir

20-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Weval

Vera Groningen
Borokov Borokov

Spot / De Oosterpoort Groningen
Stef Bos

21-02-2020

De Amer Amen
Alasca

Ogterop Meppel
Daniël Lohues

Spot / De Oosterpoort Groningen
Jim van der Zee

VanSlag Borger
T-99

Vera Groningen
The Homesick

Lola Groningen
Lay it on the Line + Question Mark e.a.

22-02-2020

Cultureel Centrum 't Schienvat Erica
Mell & The vintage Future

De Klinker Winschoten
Lucky Fonz III

Ogterop Meppel
Daniël Lohues

Spot / De Oosterpoort Groningen
De Vreemde Kostgangers

De Lawei Drachten
Best of Ireland met Johnny Logan e.a.

Spot / De Oosterpoort Groningen
Alex Roeka

23-02-2020

No Man's Land Emmen
Arkansauce

La Porte Meppel
Dave Warmerdam Band

De Amer Amen
Phil Bee's Freedom

26-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Fresku

Peter en Leni Steendam
Sarah McQuaid

27-02-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Yori

De Lawei Drachten
Nits

De Molenberg Delfzijl
Jim van der Zee

Lola Groningen
Powder for the Pigeons + Soul Theft

De Winsinghhof Roden
Joris Linssen & Caramba

Yori

28-02-2020

Neushoorn Leeuwarden
Electric Hollers

Lola Groningen
Anger Machine + Mudhead + Black Rabbit e.a.

Spot / De Oosterpoort Groningen
Nits

Peter & Leni Steendam
Tom Mank & Sera Smolen

Vera Groningen
Amsterdam Klezmer Band

Spot / De Oosterpoort Groningen
Dotan

Electric Hollers

29-02-2020

Fletcher Hotel Paterswolde
Laura Fygi

De Amer amen
Ron Snippe & Jungle of Roots

Neushoorn Leeuwarden
New Cool Collective

Van Berensteijn Veendam
Daniel Lohues

Diverse Locaties Groningen
Blues Tour Groningen

De Koornbeus Franeker
Fernando Lameirinhas

De Tamboer Hoogeveen
Jim van der Zee

De Klinker Winschoten
Rob de Nijs

Neushoorn Leeuwarden
Maan

Spot / De Oosterpoort Groningen
Hadewych Minis & Matangi Quartet

01-03-2020

De Tamboer Hoogeveen
Vreemde Kostgangers

Het Kasteel Coevorden
Thijs van Leer & Menno Gootjes

De Amer Amen
King of the World

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Last Internationale

De Winsinghhof Roden
Marlene Bakker

02-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Billy Hart

03-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Ruben Annink

Spot / De Oosterpoort Groningen
Remy van Kesteren + Lian Ray

04-03-2020

Vera Groningen
Stonefield

05-03-2020

De Lawei Drachten
De Kast

Simplon Groningen
Evil Invaders + Angelus Apatrida

Vera Groningen
Canshaker Pi

Atlas Theater Meppel
Valentina Toht

Spot / De Oosterpoort Groningen
Spinvis

Spinvis

06-03-2020

De Amer Amen
Daisy Chapman

Peter & Leni Steendam
Grace Pettis

Atlas Theater Emmen
Tim Knol

Spot / De Oosterpoort Groningen
Dub FX

Vera Groningen
(Sandy) Alex G

De Winsinghhof Roden
Rapalje

De Lawei Drachten
OG3NE

Muziekpodium Bakkeveen
Peter Mulvey

Daisy Chapman

07-03-2020

De Molenberg Delfzijl
Marlene Bakker

Van Berensteijn Veendam
Jan-Henk de Groot

Het Bolwerk Sneek
Lordi

Spot / De Oosterpoort Groningen
Edwin Evers Band

Geert Teis Stadskanaal
Ruth Jacott




08-03-2020

ORKZ Groningen
The Restarts + Fleas and Lice

Spot / De Oosterpoort Groningen
Seafret

De Amer Amen
The Juke Joints

09-03-2020

Peter & Leni Steendam
Lynne Hanson

11-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Agnes Obel

13-03-2020

Peter en Leni Steendam
Tamara Nile

Spot / De Oosterpoort Groningen
Maan

Atlas Theater Emmen
Ruth Jacott

Lola Groningen
Captain Piff and the First Mates + Newland

Simplon Groningen
Engel

14-03-2020

Baron Theater Opende
Marlene Bakker

No Man's Land Emmen
Basson Laubscher

De Amer Amen
Montis, Goudsmit & Directie

Spot / De Oosterpoort Groningen
Blof

Nijend24 Anderen
Nina June

Marlene Bakker

15-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Young Gun Silver Fox

De Amer Amen
Mercy John

La Porte Meppel
JJ Sharp & The Salty Dogs

Spot / De Oosterpoort Groningen
Blof

16-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Sisters of Mercy

19-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Michelle Davids & The Gospel Session

De Lawei Drachten
Stef Bos

Theater Sneek
The Bluebirds

Vera Groningen
Broken Brass

De Winsinghhof Roden
The Amazing Stroopwafels

20-03-2020

De Harmonie Leeuwarden
Celine Cairo

Geert Teis Theater Stadskanaal
Rapalje

Simplon Groningen
The Overslept

Spot / De Oosterpoort Groningen
Ilse de Lange

Peter en Leni Steendam
Mambo Jambo

Van Beresteijn Veendam
Handsome Poets

Lola Groningen
The Big Swamp

21-03-2020

't Schienvat Erica
Ralph de Jong

De Amer Amen
Pieternel

Hofpoort Coevorden
Scrum

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Bluebirds




22-04-2020

Peter en Leni Steendam
The Quiggs

De Amer Amen
Dynamite Bluesband

23-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Oleta Adams

24-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Salvador Sobral

Spot / De Oosterpoort Groningen
Jim White Trio

25-03-2020

De Lawei Drachten
Daniel Lohues

26-03-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Miss Montreal

Vera Groningen
The Kik

De Koornbeurs Franeker
V.O.F. De kunst

27-03-2020

Simplon Groningen
Darlyn

Geert Teis Stadskanaal
Van Dik Hout

De Klinker Winschoten
3J's

Darlyn

28-03-2020

Roodehaan Westeremden
Colline Hill

Spot / Der AA Theater Groningen
Jesse Malin + Kris Gruen

De Amer Amen
Dede Priest & Johnny Clark Outlaws

MartiniPlaza Groningen
OG3NE

De Klinker Winschoten
Bluesfestival

29-03-2020

Podium Gorter Balk
Kieran Goss & Annie Kinsella

LaPorte Meppel
Johnny Laporte

Spot / De Oosterpoort Groningen
Maarten Heymans

De Amer Amen
Jim White

Kieran Goss

30-03-2020

Vera Groningen
Dool

01-04-2020

Geert Teis Winschoten
Marlene Bakker




02-04-2020

De Korenbeurs Franeker
Van Dik Hout

Spot / De Oosterpoort Groningen
DeWolff

Posthuis Theater Heerenveen
Danny Vera

Spot / De Oosterpoort Groningen
Suzan & Freek

DeWolff

03-04-2020

Peter en Leni Steendam
Thea Hopkins

De Tamboer Hoogeveen
Albert Hammond

De Winsinghhof Roden
Leonie Meijers




04-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Chef's Special

De Amer Amen
Freddy & Francine

Spot / De Oosterpoort Groningen
Van Dik Hout

Spot / De Oosterpoort Groningen
Gallowstreet

05-04-2020

Het Kasteel Coevorden
Dilana + Jeff Zwart

DNK assen
Dana Winner

Spot / De Oosterpoort Groningen
Chef's Special

De Amer Amen
Barrelhouse

06-04-2020

Peter en Leni Groningen
Eugene Ruffolo

08-04-2020

Vera Groningen
Bob Wayne

09-04-2020

De Winsinghhof Roden
De Meisjes met de Wijsjes

De Meenthe Steenwijk
Alex Roeka

DNK Assen
The Bluebirds

De Lawei Drachten
Dana Winner

De Molenberg Delfzijl
Daniël Lohues

10-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Tabitha

Peter en Leni Steendam
Alex Akela en Birgit Wijdemans

11-04-2020

De Amer Amen
Erin Costello

De Tamboer hoogeveen
Singer Songwriter Festival

Ogterop Meppel
Hadewych Minnis

Posthuis Theater Heerenveen
The Bluebirds

Roodehaan Westeremden
Dan Tuffy

Spot / De Oosterpoort Groningen
Kraantje Pappie

Theater Sneek
Rowwen Hèze

12-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
10CC

La Porte Meppel
Hop on the Buzz

Spot / De Stadsschouwburg Groningen
Jett Rebel

14-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Birds of Chicago

Spot / De Nieuwe Kerk Groningen
Luka Bloom

Birds of Chicago

16-04-2020

Vera Groningen
Roosbeef

Spot / De oosterpoort Groningen
Eefje de Visser




17-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Clannad

De Tamboer Hoogeveen
Jeancu Macrooy

van Beresteijn Veendam
The Bluebirds

Neushoorn Leeuwarden
Joe Buck

De Koornbeurs Franeker
3j's

Koepeltheater Leeuwarden
Branco

Peter en Leni Steendam
Sousa, Agee & Merah

De Winsinghhof Roden
Robert Jan Stips

18-04-2020

Lola Groningen
Mark Foggo + Knight Susan

Posthuis Theater Heerenveen
Rapalje

De Lawei Drachten
Hadewych Minnis

De Tamboer Hoogeveen
The Bluebirds

Spot / De Oosterpoort Groningen
Joe Buck

't Schienvat Erica
Marlene Bakker

DNK Assen
Scrum

Spot / De Oosterpoort Groningen
Branco

19-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Venice

20-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Don Braden

22-04-2020

Geert Teis Stadskanaal
Dana Winner

23-04-2020

De Tamboer Hoogeveen
Daniel Lohues

24-04-2020

Simplon Groningen
De Kraaien

Peter en Leni Steendam
Tim Grimm

De Tamboer Hoogeveen
Daniel Lohues

Ogterop Meppel
stephanie Struijk

Spot / De Oosterpoort Groningen
Jeancu Macrooy

DNK Assen
Marlene Bakker

Jeangu Macrooy

25-04-2020

Theater Sneek
Spinvis

Van Beresteijn Veendam
Awkward I

Spot / De Oosterpoort Groningen
Della Mea

DNK Assen
Ruth Jacott

Spot / De Oosterpoort Groningen
Clouseau

Neushoorn Leeuwarden
Helheim Festival

Café Scooter'S Leeuwarden
Rson




26-04-2020

La Porte Meppel
Blues Avenue




28-04-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
The Handsome Family

30-04-2020

Atlas Theater Emmen
De Vreemde Kostgangers

01-05-2020

Neushoorn Leeuwarden
Broken Brass

Scooter's Leeuwarden
Shovelin Stone

02-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Rhythm & Blues Night met Cedric Burnside + Ana Popovic + Laurence Jones e.a.

Neushoorn Leeuwarden
Mothers Finest

Simplon Groningen
Rob Dekay

DNK Assen
Mart Hillen

Neushoorn Leeuwarden
Fleddy Melculy

03-05-2020

Spot / De Oosterpoort Groningen
Thundersticks